čtvrtek 6. února 2014

Permanentní řasy

Přeji všem krásný i když zachmuřený čtvrtek,
už nějaký ten měsíc jsem pokukovala po spolužačkách a záviděla jim jejich permanentní řasy. Ale bohužel mé finance studentky neodpovídaly tomu abych ji je mohla nechat udělat a pak je každý měsíc doplňovat, bohužel jsem si musela platit jiné výdaje, na které jsem prostě byla sama. A tak šly řasy stranou.

Od přírody mám celkem dlouhé a husté řasy, které spolužačky zase závidí mně.
Nejsou bůh ví jaké a aby vypadaly krásně musím používat řasenku, jinak to bohužel nejde...
Poslední dobou mě už ale dost unavuje si řasy líčit.
Nejenže se u toho dost nervuji, protože tu se mi řasy slepí, tu si zase zamažu víčko, které už jsem si pracně vystínovala aj...
Řasy mi dávají pěkně zabrat, ne že bych si je neuměla namalovat, umím, ale toho času, který při tom strávím je hrozně moc. Při líčení mi zabírají nejvíce času...
Já vím je to normální, ale mě to už prostě nebaví... :)

Nehledě na to, že každý večer zase při odličování vypadám jako panda...
Proto jsem se už definitivně rozhodla. Půjdu si nechat udělat permanentní řasy. Pročetla jsem si dost diskuzí, kde si holky stěžovaly jak byly jejich řasy po sundání zničené... s tím počítám... ale také počítám s tím, že pokud budu s řasami spokojená, budu si je chtít už nechat nejlépe napořád...Hrozně se mi líbí ta myšlenka, že se probudím, a budu krásná (v krámci možností:D).
 :) Že si nanesu make-up, pudr a tvářenku a můžu vyrazit... že se místo půlhodinového líčení budu líčit tři minuty...

Proto mě od toho nic neodradí a už teď se na první aplikaci těším jak malá holka! :))
A co vy děvčata? Máte svoje řasy nebo permanentí?
Jak jste spokojené se svými či permanentními řasami?

7 komentářů:

 1. Já mám svoje a permanentní bych si udělat nenechala, právě kvůli tomu zničení. Mě to stačilo u gelovek, to jsem pak moje nehty léčila rok. Naštěstí mi už rostou v pohodě :) No a co se týče toho malování - já jak jsem blond, tak stejně ráno u toho zrcadla nějaký čas strávit musím, minimálně na řasy a obočí. Bez malování ho nemám :D

  OdpovědětVymazat
 2. Takové věci se mi moc líbí, ale sama bych si to aspoň v tuhle chvíli udělat nenechala, jelikož nemám na to abych pořád chodila na doplňovaní. Naštěstí já se svými řasami problém nemám a naopak si je moc ráda maluji:)

  OdpovědětVymazat
 3. Upřímně řečeno, nad permanentními řasami jsem již několikrát přemýšlela, zatím však zůstávám věrná řasenkám :-).
  Glamour and beauty

  OdpovědětVymazat
 4. Krásná představa, že bych si ráno nemusela líčit řasy a dala si jen make-up, ale myslím, že raději zůstanu u řasenek :). Dnes jsem zrovna dostala novou MANGA, kterou dávají v reklamě O:). Mám z ní opravdu radost :).

  OdpovědětVymazat
 5. Pozor, překlep - ,,v krámci" :-) Taky jich mám na blogu fúru.
  Já bych se umělých řas bála, že mi buď zničí vlastní a to třeba navždy a také toho, že budou vypadat nepřirozeně. Popravdě, jestli tě nebaví malovat si řasy, tak se můžeš íčt i bez řasenky. Vypadá to taky dobře, řasenka není žádná podmínaka:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro mě je řasenka právě nezbytně nutná. :D Bez ní vypadám hrozně mdle, mrtvě a nevýrazně. :)

   Vymazat

Děkuji Vám ! ♥