čtvrtek 5. března 2015

Nákupní horečka - Únor 2015

Nazdárek krásky!
Za ten půl rok, co jsem nepřispěla ani jeden článek o tom, kde, co a za kolik jsem koupila, musím říct, jsem nakupovala jak zběsilá!

Každopádně pracuji v hadrech, takže je to šílenství! A hlavně.. zaměstnanecké slevy jsou velmi lákavé! :D Některé věci za ten půl rok ještě mám, jiné jsem ještě s visačkama stihla prodat a pořídit za to nové... znáte to.. líbí se Vám to v obchodě, řeknete si:
"Jo, na léto to bude super!" 
Po pár měsících se Vám to okouká a musí to pryč, nejlépe na Vinted... No, mně se to tedy rozhodně stává docela často!
Nicméně tím, Vás nebudu zatěžovat, beztak si ani nepamatuju, co, kde a za kolik... Takže se vrhneme na něco aktuálnějšího. A tím je minulý měsíc - úlovky za měsíc únor 2015. :)

Celý měsíc jsem se překvapivě držela zkrátka. Neměla jsem potřebu tolik nakupovat, zvláště se mi u nás v obchodě zdá už všechno okoukané. Nové zboží mě sice třeba nadchne, ale jsem toho už opravdu, tak překoukaná, že to prostě nepotřebuji, nechci...

A protože jsem už před třemi lety, byla hrozně nadšená z Primarku, který jsem navštívila v Anglii, tak jsem neodolala a s kolegyněmi z práce jsme se domluvily a vyrazily do Drážďan.. kde asi teď budu do roka trávit hodně času!! :D

No a co jsem tam ulovila?

  
Tyhle naušnice mě nadchly! Hodí se mi k přívěšku od ježíška, takže jsem je prostě musela mít.. Ke všemu za 2.5 Eura


 Plavky: 5Euro
Šortky: 4 Eura

 Psaníčko: 8 Euro
Perly: 2,5 Eura
Laky na nehty: 1 Euro
Pilníky na nehty: 50c
Řasy: 1.5 Euro
Balzám na pusu: 50c


Puntíkaté triko: 4 eura
Sako: 12 euro Šaty puntíkaté: každé 10 euro
Pruhované: 4.5 eura První dvě trička, každé za 3 eura, modré 2,5 :)


 Taštička 5 euro


2 eura  3 Eura!!! No věříte tomu? :DDeštníček za 5 e :)
Nádherně vonící svíčky, určitě doporučuji! Vypadají nádherně, voní překrásně a cena je více než příznivá! :) 1 euroNo a to je pro tento měsíc vše. :)
Mimochodem... už máme s holkama vybraný další termín pro návštěvu Primarku! Se vsadím, že tam budeme od teď pečený vařený! 


No a co Vy? Jezdíte do Primarku? :) Kam? Jste spokojené?

2 komentáře:

  1. Moc krásné věci a ty puntikaté šaty jsou naprosto boží! Já mám tady ve Španělsku Primark jen 30 minut vlakem od našeho města, takže se tam tuhle sobotu už konečně podívám!! :) BEAUTYPUSINKA

    OdpovědětVymazat
  2. Určitě se tam vydej. Stojí to za to! :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji Vám ! ♥