středa 29. ledna 2014

Catrice kosmetics - tvářenka - multikolor blush

Ahojky děvčata,
měla jsem pro Vás na dnešek naplánovanou recenzi na jednu věc z e-bay. Bohužel se věc zdržela na celnici v Praze, takže nevím, kdy mi domů dorazí.
Tuto recenzi na tvářenku od Catrice jsem opravdu v plánu neměla. Ale po jejím vyzkoušení, jsem si řekla, že by bylo docela fajn, kdybych sem napsala, jak jsem s ní spokojená, či nikoliv.


Jelikož je má pleť mdlá, a já mam ráda v obličeji trochu zdravé barvy, používám tvářenku. Donedávna jsem používala tmavší zlatavou tvářenku od Essence, kterou pak vystřídala světle růžová od Mary Kay. Zkrátka pořád hledám a hlavně vím, že mi make-up bez tvářenky nesluší.
Proto když jsem si v drogerii vybírala BB krém od Catrice jsem si nemohla všimnout o pár centimetrů níž téhle tvářenky. Líbila se mi na ní barevnost a vidina toho, že bych s kombinací těchto barev mohla docílit zdravější barvy ve tváři. No... opravdu to byla pouze vidina. Po vyzkoušení této tvářenky jsem už tak nadšená nebyla.Tvářenka se sakra špatně nanáší, a abych na tváři měla alespoň nádech zdravé růžové barvy, musím se hodně snažit a na tváře nanést několik vrstev za sebou, jinak není nic vidět.
Na což nejsem zvyklá, stačilo mi tváře přejet pouze jednou štětcem a bylo to, zatímco tady málem omdlím únavou...
Teď už vím, že se rozhodně na další koupit této tvářenky nechystám a budu hledat zase dál....Shrnutí v kostce

Značka: Catrice cosmetics
Druh: Multicolour blush
Dostupnost: Rossmann drogerie
Cena: 104Kč

Díky dostupnosti, ceně a jinak krásnému provedení si tato tvářenka zaslouží pouhou 1 hvězdičku z pěti5 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Přesně kvůli tomu jsem si tvářenku koupila... :D Barvičky jsou tak jediné co je na tom pěkné...

   Vymazat
 2. Ou, škoda. Nějakou tvářenku sháním a po těch od Catrice jsem okukovala. Tuto přímo jsem tedy ani neviděla, ale asi mě to ani nemrzí! Díky za recenzi a chválím změnu písma, hned si to čtení více užívám! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zkus Miss Sporty. Mají většinou dvoubarevné. Jsou levné stojí okolo 65Kč, s těma jsem byla docela spokojená, akorát jsem si koupila špatný odstín, který na mě vypadal šíleně uměle, i když jsem si tam toho nanesla maličko. :D Byla to nějaká světlá růžová ještě se světlejší. Dobrý je, že mají docela velký výběr z různých barevných kombinací. Příště jdu určitě do tmavších. :)

   Vymazat
 3. Jo, barvy jsou taky důvod, proč jsem po tvářence sáhla:D
  Příště nebudu nakupovat jen očima:D:D:D

  inka-smile.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám ! ♥